Rovacare

Çözüm Merkezi…

ROVACARE Ürün ve Hizmetler

Adres: Showroom
Konutkent Mahallesi 2432. Cadde
No: 254
06810 Çankaya Ankara
Tel: 0 312 242 1214
Faks: 0 312 242 1218


Adres: Merkez Ofis
Konutkent Mah. 3029 Cad. Azel Kule No: 3/24 Çankaya 06810 Ankara
Tel: 0 312 468 7029 Faks: 0 312 468 7028 info@rovacare.com

 • Günlük Yaşam ve Engelli Ürünleri
  Stacks Image 56

  Şirketimiz tarafından ithalatı ve satışı yapılan ürünlerimiz içersinde yer alan günlük yaşam aktiviteleri ve engelli ürünleri genel olarak bedensel engelleri olan veya ileri derecede yaşlı hastalarımızın hayatlarını kolaylaştırmak ve hayat standartlarını düşürmeden sürdürmelerini amaçlamaktadır.

  Günlük yaşam ve engelli ürünleri ithalatlarımız gelişmiş Avrupa ülkeleri ile Amerika Birleşik Devletlerinden yapılmaktadır. Yüksek teknoloji ve bilimsel yöntemler kullanılarak üretilmiş destek ve yardımcı ürünlerin tümü Avrupa hasta güvenliği standartlarına uygun olup gerekli testler yapılmış ürünlerdir. Genel ürün grubumuza bakılırsa ürünlerimiz engelli ve yaşlı hastalarımızın sabah uyanma ile başlayan ve gün içinde devam eden zorunlu ihtiyaçlarını karşılamalarına destek olan ürünlerden oluşur.

  Hareketli hasta karyolaları, antidekübitik havalı oturma minderleri, antidekübitik havalı yataklar, manuel ve motorlu tekerlekli sandalyeler, duş ve tuvalet sandalyeleri ile destek ürünleri, sandalye sürüş sistemleri ve yardımcı ürünlerinden oluşmaktadır. Bu ürünlerin seçimi ve uygulanması uzun yıllardır şirketimizce titizlikle ve hassasiyetle yapılmakta olup güvenle hastalarımızın kullanımına sunulmaktadır.

 • Solunum ve Oksijen Terapi Ürünleri
  Stacks Image 65

  Invacare Corp. tarafından oksijen tedavisi ihtiyacı olan hastalar için üretilen oksijen konsantratörleri bulundukları ortamdaki havayı kullanarak %96’ya yakın saflıkta oksijen üretmektedirler. Invacare Corp.’nın Amerika Birleşik Devletlerindeki fabrikalarında tasarlanan ve üretilen oksijen konsantratörleri dünyanın birçok ülkesinde uzun yıllardır güvenle kullanılmaktadır. Değişik amaçlara ve kullanım koşullarına göre çeşitlilik gösteren oksijen konsantratörleri uzun yıllardır ülkemizde de kullanılmaktadır. Hekim tavsiyesi ile kullanılan Invacare Oksijen Konsantratörleri güvenlik, hassasiyet ve sağlamlıkları ile ön plana çıkmaktadır.

 • Hastane Mefruşatları
  Stacks Image 90

  Şirketimiz tarafından ithalatı ve satışı yapılan ürünlerimiz içersinde yer alan hastane ekipmanları ve mefruşatları günümüz yüksek standartlı hastanelerine hizmet vermek amacıyla hastanelerimizin çağdaş ve modern hizmet üretmelerine katkı sağlamaktadır. Gelişmiş Avrupa ülkelerinden yapmış olduğumuz ithalatlarımız hastanelerimiz için geçerli ve gerekli olan her türlü standartları karşılamaktadır.

  Hastane ekipmanları ve mefruşatlarımız; hastanelerimizin ihtiyacı modern servis karyolaları, teknolojik yoğun bakım karyolaları, VIP servis karyolaları ve aksesuarları, acil arabaları, pansuman arabaları ve anestezi arabaları, yoğun bakım antidekübitik havalı yatak sistemlerinden oluşmaktadır.

 • Kiralama Hizmetleri
  Stacks Image 75

  Satışını ve ithalatını yaptığımız ürünlerimizin (hijyenik ürünler hariç) evde bakım gören hastalarımıza ihtiyaç duymaları halinde kısa süreli aylık periyotlarla kiralama hizmeti seçeneği verilmektedir.

  Kiralama hizmetinde kullanılan her türlü ürünlerimiz kiralama süresi bitiminde hastalarımızdan teslim alınması sonrası teknik servisimiz tarafından bakımları yapılarak fabrika ayarlarına döndürülür, bu işlemler sırasında hasta güvenliği ve sağlığı için gerekli olan her türlü parçalar ihtiyaç duyulması halinde orjinal yedek parça ile değiştirilir.

  Teknik hizmet bakımları tamamlanmış ürünlerimiz yeni hastaya sunulmadan önce her türlü temizliği hijyenik olarak yapılır.

  İhtiyaç sahibi evde bakım hastalarımızın kısa süreli ihtiyaçlarını ekonomik olarak gideren kira hizmetlerimiz uzman kadromuzla hastalarımıza 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Hepsini aç Hepsini kapat