Rovacare

Çözüm Merkezi…

Günlük Yasam ve Engelli Ürünleri

 • ROHO Antidekübitik Havalı Minderler
  Stacks Image 75

  Uzun süre tekerlekli sandalyede oturmak zorunda kalan, hareket zorluğu çeken hastalarda bası yarası (dekübit ülseri) oluşumunu engelleyen ve pozisyonlarını (postür) korumaya yardımcı olan havalı minder grubunda çözümler üretmektedir.

  Türkiye tek temsilcisi olduğumuz, dünyada 80 ülkede 1 milyonun üzerinde kullanıcısı bulunan Roho ülkemizde de 1992 yılından beri satılmaktadır. 2000 den fazla kullanıcı ile ürün güvenirliliğini ispatlamış tedavi edici ve postür düzenleyici Roho minderleri kullanıcı ihtiyacına göre çeşitlilik göstermektedir.

  Neoprenden üretilen Roho Minderleri uzun süre kullanımı ve kolay tamir özelliği ile kullanıcısına yıllarca hizmet eder.

 • ROHO Antidekübitik Havalı Yatak Sistemleri
  Stacks Image 89

  Roho Dry Flotation Antidekübitik Havalı Şilte Sistemleri Roho Inc. tarafından tüm dünyada bası yarasını önleyen ve kullanıcısının günlük yaşantısını kolaylaştıran Havalı Şilte Sistemlerinde çözümler üretmektedir.

  Türkiye tek temsilcisi olduğumuz, dünyada 80 ülkede 1 milyonun üzerinde kullanıcısı bulunan Roho ülkemizde de 1992 yılından beri satılmaktadır. 2000 den fazla kullanıcı ile ürün güvenirliliğini ispatlamış tedavi edici ve postür düzenleyici Roho Antidekübitik Havalı Şilte Sistemleri kullanıcı ihtiyacına göre çeşitlilik göstermektedir.

  Vücudun yatma pozisyonunda farklı bölgelerinde farklı miktarda ve şiddette basınca maruz kalmaları prensibinden yola çıkan Roho Inc. bağımsız bölümden oluşturduğu 86 cm x 202 cm boyutlarında ki Antidekübitik Havalı Şilte Sistemleri ile hastalara maksimum konfor ve koruma sağlar.

 • INVACARE Antidekübitik Havalı Yatak Sistemleri
  Stacks Image 99

  İthalatını ve satışını yaptığımız yoğun bakımlar için antidekübitik havalı yatak sistemleri yoğun bakımlarda tedavi gören hastalarda dekübit ülseri oluşumunu engellemektedir.

  Yapılan araştırmalarda hastaneye yatan hastaların %9-13’ün de, yoğun bakımlarda yatan hastaların %41 ‘in de kuadriplajik hastaların %60’ın da ve yaşlı kalça kırığı hastalarının %66’sın da dekübit ülseri oluşabilmektedir. Oluşan dekübit ülserleri hastaların hastanede yatış süresini uzatan, hastane maliyetlerini arttıran ve hatta hastaların ölüm riskini yükselten bir sağlık problemidir.

  Günümüz modern hastanelerinde gelişmiş teknoloji ve uzun araştırmalar sonucu üretilen yoğun bakım antidekübitik havalı yatak sistemleri yukarıda bahsedilen tüm olumsuzlukları azaltmayı amaçlamaktadır. Gelişmiş Avrupa ülkeleri ve Amerika Birleşik Devletlerinden ithalatını yapmakta olduğumuz ürünler hem hastalar hem de hastaneler için gerekli olan tüm güvenlik standartlarına sahiptir.

 • KÜSCHALL Aktif Tekerlekli Sandalyeler
  Stacks Image 109

  1978 yılında kendisi de tetraplajik bir sandalye kullanıcısı olan Rainer Küschall tarafından geliştirilen Küschall Aktif Manuel Sandalyeleri binlerce ihtiyaç sahibi kullanıcıya günlük yaşantılarını kolaylaştıracak çözümler üretmiştir.

  Muhteşem tasarımları ve kusursuz sürüş performansı ile devrim niteliğinde ürünleri bulunan Küschall, 1995 yılında Invacare çatısı altına geçmiş olup bu tarihten itibaren ülkemizde de temsil edilmektedir. Yüzlerce kullanıcıya günlük hayatlarında yardımcı olan Küschall Aktif Sandalyeleri sağlamlığı ile de kullanıcısına uzun süre hizmet eder.

 • INVACARE Manuel Tekerlekli Sandalyeler
  Stacks Image 119

  Invacare dünyada sahip olduğu 30’un üzerinde üretim tesislerinde manuel tekerlekli sandalye konusunda uzmanlaşmış olup ve her kullanıcının ihtiyacına cevap verecek özelliklerde ürünler üretmektedir.

  Güncel tasarımları ve fonksiyonelliği birleştiren Invacare Manuel Tekerlekli Sandalyeler estetik ve sağlamlığı bir arada sunar.

 • INVACARE Motorlu Akülü Tekerlekli Sandalyeler
  Stacks Image 129

  Invacare yüksek teknoloji ve tasarımı birleştirdiği Motorlu-Akülü Tekerlekli Sandalyeleri ile kullanıcılarına uzun süre güncelliğini koruyacak ürünler sunmaktadır. Gelişmiş ülkelerde bulunan kendi fabrikalarında üretilmekte olan Invacare Motorlu-Akülü Tekerlekli Sandalyeler uzun yıllardır ülkemizde kullanıcılarına hizmet etmektedir.

 • INVACARE Scooter Tipi Tekerlekli Sandalyeler
  Stacks Image 159

  Invacare Corp. tarafından dışarı için tasarlanan 4 tekerlekli scooter tipi motorlu sandalyeler değişik amaçlara yönelik modelleri ile sınıfının en iyi ürünlerini kullanıcılarına sunmaktadır. Gelişmiş gövde ve teknolojik yapısı sayesinde uzun süre kullanıcısına sorunsuz hizmet sunan Invacare Scooter tipi sandalyeler uzun yıllardır ülkemizde de kullanıcının hizmetine sunulmaktadır.

 • INVACARE Ayakta Dik Pozisyonlandırma Cihazları
  Stacks Image 139

  Tilt Table ile tekerlekli sandalye konseptinin tek bir üründe birleştirilmesi fikri ile ortaya çıkan Ayakta Dik Pozisyonlandırma Cihazları Invacare Corp. Avrupa tesislerinde yüksek teknoloji ve güvenlik unsurları ön planda tutularak üretilmektedir. Uzun yıllardır ülkemizde de kullanıcılarına sunulan Ayakta Dik Pozisyonlandırma Cihazları ihtiyaç sahiplerine fonksiyonellik ve kolaylıklar sunmaktadır.

 • INVACARE Hasta Taşıma Lifti ve Karyolaları
  Stacks Image 169

  Uzun yıllardır engellilerin ve evde bakıma ihtiyaç duyan kullanıcıların günlük yaşam ürünlerini üreten Invacare Corp. Hasta Bakım Destek Hizmetleri grubunda Hasta Taşıma ve Kaldırma Sistemleri ile Hasta Karyolaları ürünlerini de kullanıcılarının hizmetine sunmaktadır.

 • TOP END Olimpik Sporcu Sandalyeleri
  Stacks Image 189

  Invacare Corp. tarafından Amerika Birleşik Devletleri Florida Eyaletinde değişik Paraolimpik sporlara ait yüksek teknoloji ile üretilen Top End Sporcu Sandalyeleri ülkemizde de uzun yıllardır engelli sporu ile uğraşan sporcularımızca kullanılmaktadır.

 • INVACARE Banyo ve Tuvalet Destek Sistemleri
  Stacks Image 204

  Invacare Corp. Avrupa’da sahip olduğu fabrikalarında engelliler ve yaşlılar için banyo ve tuvalet destek sistemleri üretmektedir.

  Invacare; geniş ürün yelpazesi ile banyo ve tuvalet destek sistemlerine ihtiyaç duyan engelli ve yaşlı hastalarımız için hijyenik, uzun ömürlü ve güvenilir ürünler sunmaktadır.

  Invacare Banyo ve Tuvalet Destek Sistemleri uzun yıllardır ülkemizde kullanıcılarına hizmet vermektedir.

Hepsini aç Hepsini kapat

Adres: Showroom
Konutkent Mahallesi 2432. Cadde
No: 254
06810 Çankaya Ankara
Tel: 0 312 242 1214
Faks: 0 312 242 1218


Adres: Merkez Ofis
Konutkent Mah. 3029 Cad. Azel Kule No: 3/24 Çankaya 06810 Ankara
Tel: 0 312 468 7029 Faks: 0 312 468 7028 info@rovacare.com