Rovacare

Çözüm Merkezi…

TEMSİLCİLİKLER

 • INVACARE®

  INVACARE

  1970’li yılların sonunda Amerika Birleşik Devletlerinde kurulan Invacare Corp. yaklaşık 45 yıldır sağlık sektöründe faaliyet göstermektedir.

  Invacare Corp. bugün başta Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere Kanada, Pasifik Asya ve Avrupa’da bulunan 30’un üzerinde üretim tesislerinde Manuel Tekerlekli Sandalyeler, Küschall marka Actif Tekerlekli Sandalyeler, Motorlu Akülü Tekerlekli Sandalyeler ve engellilere yönelik Evde Bakım Destek Ürünleri üretimine devam etmektedir. Newyork stok borsasında işlem gören Invacare Corp. sektörün dünyada ki en büyük üreticisidir.

  Ülkemizde uzun yıllardan beri KBB Medikal A.Ş. tarafından temsil edilen Invacare Corp. geniş kullanıcı kitlesi ile Türkiye’nin konusunda en iyi markalarından biri olduğunu ispat etmiştir.

  Invacare Corp.

  1 Invacare Way

  Elyria OH 44035-4 190

  www.invacare.com.

 • KÜSCHALL®

  KÜSCHALL

  1978 yılında bir trafik kazası sonucu tetraplajik olan Rainer Küschall tarafından öncelikle kendisi için tasarladığı Aktif Tekerlekli Sandalye ile kısa bir sürede dünyanın en çok tercih edilen aktif sandalye üreticilerinden biri haline gelen Küschall İsviçre üretim hassasiyeti ve teknolojisi ile günümüzün üretilmekte olan en iyi aktif tekerlekli sandalyesidir.

  1995 yılında Invacare Corp. şemsiyesi altına dahil olan Küschall gerek tasarımı gerekse kullanım özellikleri ile günlük kullanımda her ihtiyaca cevap veren ve kişiye göre özel sipariş ile üretim yapan nadir firmalardan biridir.

  Ülkemizde uzun yıllardan beri KBB Medikal A.Ş. tarafından temsil edilen Küschall geniş kullanıcı kitlesi ile Türkiye’nin konusunda en iyi markalarından biri olduğunu ispat etmiştir.

  Küschall

  Benkenstrasse 260,

  4108 Wittierswil, Switzerland

  www.kuschall.com.

 • TOP END®

  TOP END

  1986 yılında Amerika’da kurulan Top End yüksek performanslı sporcu sandalyeleri üretmektedir.

  Top End 1992, 1996, 2000, 2004, 2008 ve 2012 Paraolimpiyatlarında Amerika Birleşik Devletleri Paraolimpik milli takımı tarafından kullanılmış ve bu yıllarda ülkelerine altın madalya kazandırmıştır.

  Top End 1993 yılında Invacare Corp. şemsiyesi altına dahil olmuştur. Yüksek mühendislik çözümleri ile zorlu koşullar ve yüksek performanslı sandalye üretimine günümüzde Florida’da ki modern tesislerinde yapmaktadır.

  Ülkemizde uzun yıllardan beri KBB Medikal A.Ş. tarafından temsil edilen Top End geniş kullanıcı kitlesi ile Türkiye’nin konusunda en iyi markalarından biri olduğunu ispat etmiştir.

  Top End,

  4501 63rd Cir N,

  Pinellas Park, FL 33781

  USA

  www.topendwheelchair.com.

 • ROHO®

  ROHO

  1973 yılında Amerikalı Robert H. Graebe tarafından Amerika Birleşik Devletlerinde kurulan Roho Inc. Kuru Hava Dolaşımlı Teknolojileri buluşu sayesinde uzun süre oturan ve yatağa bağımlı hastaların yara oluşumunu önleyen sistemler üretmektedir.

  2001 yılından sonra Roho Group olarak Amerika Birleşik Devletlerinde üretimine devam etmekte olan Roho alanında dünyanın lider firmasıdır.

  Ülkemizde uzun yıllardan beri KBB Medikal A.Ş. tarafından temsil edilen Roho geniş kullanıcı kitlesi ile Türkiye’nin konusunda en iyi markalarından biri olduğunu ispat etmiştir.

  Roho Corp.,

  100 N. Florida Ave.

  Belleville, IL 62221-5429

  USA

  www.roho.com.

 • MALSCH BEDS

  Markdown

  Writing in Markdown format is a simple and fast way to add styled text to your web pages.

  • Ordered and Unordered Lists.
  • Simple Links: Stacks Cloud uses Markdown Syntax too.
  • Simple formatting: Bold and Italic.
  • Code snippets: 10 PRINT "HELLO WORLD"
 • CFS®

  CFS

  1998 yılında İtalya’da kurulan Centro Forniture Sanitarie s.r.l. firması İtalyan dinamik tasarımını ve estetik anlayışını üretmiş olduğu hastane destek ürünlerine yansıtmaktadır.

  CFS ürünlerinde yüksek kalite ile birlikte kullanıcı dostu ürünler üretmeyi hedeflemektedir. Ayrıca firma ihtiyaç duyulması halinde hastanelere ve kliniklere planlama ile ilgili teknik danışmanlıkta yapmaktadır.

  Ülkemizde KBB Medikal A.Ş. tarafından temsil edilen CFS geniş kullanıcı kitlesi ile Türkiye’nin konusunda en iyi markalarından biri olduğunu ispat etmiştir.

  Centro Forniture Sanitarie s.r.l.

  Via Aquilea 8/A, Olmi di

  S. Biagio di Callalta – 31048 (TV)

  www.cfsitalia.com.

Hepsini aç Hepsini kapat

Adres: Showroom
Ansera Alışveriş Merkezi Zemin Kat: No:6 Aziziye Mahallesi Portakal Çiçeği Sok. 06540 Ankara

Adres: Merkez Ofis
Konutkent Mah. 3029 Cad. Azel Kule No: 3/24 Çankaya 06810 Ankara
Tel: 0 312 468 7029 Faks: 0 312 468 7028 info@rovacare.com