Rovacare

Çözüm Merkezi…

Adres: Showroom
Konutkent Mahallesi 2432. Cadde
No: 254
06810 Çankaya Ankara
Tel: 0 312 242 1214
Faks: 0 312 242 1218


Adres: Merkez Ofis
Konutkent Mah. 3029 Cad. Azel Kule No: 3/24 Çankaya 06810 Ankara
Tel: 0 312 468 7029 Faks: 0 312 468 7028 info@rovacare.com

Solunum ve Oksijen Terapi Ürünleri

Invacare Corp. tarafından oksijen tedavisi ihtiyacı olan hastalar için üretilen oksijen konsantratörleri bulundukları ortamda ki havayı kullanarak %96’ya yakın saflıkta oksijen üretmektedirler. Invacare Corp.’nın Amerika Birleşik Devletlerinde ki fabrikalarında tasarlanan ve üretilen oksijen konsantratörleri dünyanın birçok ülkesinde uzun yıllardır güvenle kullanılmaktadır. Değişik amaçlara ve kullanım koşullarına göre çeşitlilik gösteren oksijen konsantratörleri uzun yıllardır ülkemizde de kullanılmaktadır. Hekim tavsiyesi ile kullanılan Invacare Oksijen Konsantratörleri güvenlik, hassasiyet ve sağlamlıkları ile ön plana çıkmaktadır.

Invacare Perfect O2V Oksijen Konsantratörü

Invacare Perfect O2V Oksijen Konsantratörleri bulunduğu ortamda ki havayı alarak diğer gazlardan oksijeni ayırır ve hastalarımız için gerekli olan yüksek konsantrasyonda oksijen sağlar. Invacare Corp. evde uzun süreli oksijen tedavisi ve terapisi amacı ile Perfect O2V cihazını üretmektedir. Perfect O2V Oksijen Konsantratörü hasta ihtiyaç duyduğunda bir düğme ile elektronik olarak çalıştırılarak yüksek konsantrasyonda oksijen sağlar.

Invacare Perfect O2V dakikada 0.5 litre ile 5 litre arasında sabit oksijen akışı sağlar. Bu işlem cihaza entegre oksijen sensörleri sayesinde hassasiyet ile kontrol edilerek hasta için gerekli oksijen seviyesi kesintisiz sağlanmış olur. Perfect O2V’nin kusursuz tasarımı sayesinde ağırlığı 18 kg ‘a kadar düşürülmüştür. Ayrıca düşük enerji tüketimi ve 40 desibelin altında ses seviyesi ile günümüz oksijen konsantratörü cihazlarının en yüksek teknolojiye sahip cihazlarındandır. Yüksek akış gücü sayesinde 15 metreye kadar nazal kanül ile kullanma imkanına sahiptir. Ayrıca hasta güvenliği gerekçesi ile elektrik kesintisi düşük oksijen seviyesi ve basınç düşüşü gibi durumlarda sesli ve ışıklı alarm sistemi bulunmaktadır. Kolaylıkla doldurulabilir veya değiştirilebilir nemlendirici haznesi sayesinde her zaman yüksek konforda şartlandırılmış oksijen sağlamaktadır. 5000 saate kadar filitre değiştirme ihtiyacı duymayan (uygun ortamlar sağlandığında) yapısı ile sorunsuz kullanım sağlar. Sens O2 sistemi sayesinde görsel olarak oksijen saflığı düzeyi hakkında %85’den fazla saflıkta yeşil, %85 - %73 düzeyi saflıkta sarı, %73 altı saflıkta ise kırmızı renkli uyarı ve alarm sistemi ile kullanıcısına bilgi iletir.

Güçlü motor ve kompresör sistemi sayesinde Invacare Perfect O2V Oksijen Konsantratörü Invacare Corp. tarafından üretilen HomeFill (Evde Oksijen Dolum Sistemleri) sistemleri ile birlikte çalışmaya uyumludur.

Türkiye tek temsilcisi olduğumuz Invacare Perfect O2V Oksijen Konsantratörü cihazlarını ihtiyaç duyan hastalarımıza 7 gün 24 saat kesintisiz olarak uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Garanti süresi 2 (iki) yıl.

Invacare Platinum 9 Oksijen Konsantratörü

Invacare Platinum 9 Oksijen Konsantratörleri bulunduğu ortamda ki havayı alarak diğer gazlardan oksijeni ayırır ve hastalarımız için gerekli olan yüksek konsantrasyonda oksijen sağlar. Invacare Corp. evde uzun süreli oksijen tedavisi ve terapisi amacı ile Platinum 9 cihazını üretmektedir. Platinum 9 Oksijen Konsantratörü hasta ihtiyaç duyduğunda bir düğme ile elektronik olarak çalıştırılarak yüksek konsantrasyonda oksijen sağlar.

Invacare Platinum 9 dakikada 1 litre ile 9 litre arasında sabit oksijen akışı sağlar. Bu işlem cihaza entegre oksijen sensörleri sayesinde hassasiyet ile kontrol edilerek hasta için gerekli oksijen seviyesi kesintisiz sağlanmış olur. Platinum 9’un kusursuz tasarımı sayesinde ağırlığı 24 kg ‘a kadar düşürülmüştür. Ayrıca düşük enerji tüketimi ve 47 desibelin altında ses seviyesi ile günümüz oksijen konsantratörü cihazlarının en yüksek teknolojiye sahip cihazlarındandır. Yüksek akış gücü sayesinde 15 metreye kadar nazal kanül ile kullanma imkanına sahiptir. Ayrıca hasta güvenliği gerekçesi ile elektrik kesintisi düşük oksijen seviyesi ve basınç düşüşü gibi durumlarda sesli ve ışıklı alarm sistemi bulunmaktadır. Kolaylıkla doldurulabilir veya değiştirilebilir nemlendirici haznesi sayesinde her zaman yüksek konforda şartlandırılmış oksijen sağlamaktadır. 5000 saate kadar filitre değiştirme ihtiyacı duymayan (uygun ortamlar sağlandığında) yapısı ile sorunsuz kullanım sağlar. Sens O2 sistemi sayesinde görsel olarak oksijen saflığı düzeyi hakkında %85’den fazla saflıkta yeşil, %85 - %73 düzeyi saflıkta sarı, %73 altı saflıkta ise kırmızı renkli uyarı ve alarm sistemi ile kullanıcısına bilgi iletir.

Güçlü motor ve kompresör sistemi sayesinde Invacare Platinum 9 Oksijen Konsantratörü Invacare Corp. tarafından üretilen HomeFill (Evde Oksijen Dolum Sistemleri) sistemleri ile birlikte çalışmaya uyumludur.

Türkiye tek temsilcisi olduğumuz Invacare Platinum 9 Oksijen Konsantratörü cihazlarını ihtiyaç duyan hastalarımıza 7 gün 24 saat kesintisiz olarak uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Garanti süresi 2 (iki) yıl.

Invacare XPO2 Taşınabilir Oksijen Konsantratörü

Invacare XPO2 Taşınabilir Oksijen Konsantratörü oksijen ihtiyacı duyan aktif ve seyahat eden hasta grubu için üretilmiştir. Geliştirilmiş ve patentli Sensi-Pulse sistemi sayesinde anlık oksijen ihtiyacını tespit ederek hasta için gerekli miktarı üretmektedir. Böylelikle seyahat esnasında veya dış kullanımlarda uzun süre şarj edilmesine gerek kalmadan kullanım sağlar. Dakikada 1-5 pulse arası ve 900 ml oksijen sağlar. Sağlanan oksijenin saflık düzeyi %96’lara kadar ulaşır. 2.9 kg ağırlığa sahip Invacare XPO2 Taşınabilir Oksijen Konsantratörü Uluslararası Havacılık Enstitüsü (FAA) tarafından onaylanmış olup havayolu seyahatleri için uygundur. İstenildiğinde 220 V, 50-60 hz ile de kullanılabilen Invacare XPO2 Taşınabilir Oksijen Konsantratörünün ses düzeyi 45 desibelin altındadır. Invacare XPO2 Taşınabilir Oksijen Konsantratörü hastaların ihtiyaç duyacakları geniş aksesuar seçeneklerine sahiptir.

Türkiye tek temsilcisi olduğumuz Invacare Platinum 9 Oksijen Konsantratörü cihazlarını ihtiyaç duyan hastalarımıza 7 gün 24 saat kesintisiz olarak uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Garanti süresi 2 (iki) yıl.

Invacare Home Fill II (Evde dolum) Oksijen Konsantratör Sistemi

Invacare HomeFill II dolum sistemi ile oksijen terapi ihtiyacı olan hastalar hem sabit bir oksijen konsantratörüne hem de taşınabilir oksijen tüpüne sahip olurlar. Bu sayede aktif hastaların ev dışı ortamlarda da ihtiyacı olan saflıkta oksijen karşılanmış olur. HomeFill II dolum sistemi mükemmel tasarlanmış yapısı ile hastalarımızın ihtiyacı olan yüksek saflıkta oksijeni Perfect O2V veya Platinum 9 Konsantratör Cihazından üretirken aynı anda ihtiyaçları olabilecek oksijen tüpünü de doldurur. HomeFill II kusursuz tasarımı sayesinde ağırlığı 18 kg ‘a kadar düşürülmüştür. Değişik boyutlarda ki oksijen tüpleri sayesinde ihtiyaca uygun süreler için oksijen tüpü dolumu yapılabilmektedir. Düşük enerji tasarrufu ve yüksek verimi ile Invacare HomeFill II yüksek saflıkta oksijen ihtiyaçlarını kendileri üretmek isteyen kullanıcılar için tasarlanmıştır.

Türkiye tek temsilcisi olduğumuz Invacare Platinum 9 Oksijen Konsantratörü cihazlarını ihtiyaç duyan hastalarımıza 7 gün 24 saat kesintisiz olarak uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Garanti süresi 2 (iki) yıl.

Invacare Check 02 Plus Oksijen Analizörü

Invacare Check O2 Plus Oksijen Analizörü oksşjen konsantratörlerinin çalışma esnasında birtakım parametrelerini raporlamak için kullanılmaktadır. Check O2 Plus Analizör ile oksijen konsantratörlerinin oksijen konsantrasyonu, oksijen akış hızı, hastaya çıkış basıncı ölçülebilmektedir. Bu cihaz sayesinde oksijen konsantratörünüzün markası ne olursa olsun çalışma performansını dilediğiniz zaman anlık olarak ölçebilirsiniz. Check O2 Plus Oksijen Konsantratörü ile sabit oksijen konsantratör cihazlarınıza ek olarak taşınabilir oksijen konsantratör cihazlarınızında çalışma verimini ve performansını kolaylıkla birkaç saniye içersinde ölçebilirsiniz.

İki adet AA büyüklüğünde pil ile 16000 ölçüm yapabilen, kendi kendini kalibre edebilen Check O2 Plus Oksijen Analizörü hem kullanıcıların hem de cihaza teknik hizmet veren teknisyenlerin kullanımı için ergonomik olarak tasarlanmıştır.

Türkiye tek temsilcisi olduğumuz Invacare Platinum 9 Oksijen Konsantratörü cihazlarını ihtiyaç duyan hastalarımıza 7 gün 24 saat kesintisiz olarak uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Garanti süresi 2 (iki) yıl.

Solunum ve Oksijen Terapi Sarf Malzemeleri

Oksijen Konsantratörü kullanan hastalarımızın belli zaman aralıklarında değiştirmeleri gereken her türlü oksijen maskesi, nazal kanüller ve ihtiyaç duyulan uzatma hortumları ithalatı şirketimizce yapılmaktadır.

Invacare oksijen konsantratörleri ve Invacare XPO2 taşınabilir oksijen konsantratörü teknik bakım sarf malzemeleri (filitreler, nemlendirme kapları vs.) ithalatı da yine şirketimiz tarafından yapılmaktadır.